Modrić i društvo na opasnom testu protiv Betisa

Primera 26. ruj 202014:05 > 14:11
Gonzalo Arroyo Moreno / Stringer

Na Sportklubu 1 (subota, 21 sat) Luka Modrić i Real traži prvu ovosezonsku pobjedu u La Ligi #SponzorPrenosa #DerbyBananas

Već na prvom koraku u novoj sezoni nogometaši Reala su odigrali 0:0 protiv Real Sociedad u San Sebastianu. Zbog tog remija momčad Zinedina Zidanea već sada ima imperativ pobjede, a na ruku joj nikako ne ide to što gostuje u Sevilli protiv Betisa (Sportklub 1, 21 sat), koji je pun samopouzdanja nakon odličnog starta: dvije pobjede u dvije utakmice bez primljenog gola.

Ono što je svakako najveći problem Real Madrida u ovom trenutku je što je ostao samo na Benzemi. Kada Realov centarfor zakaže, jednostavno nema kvalitetnu alterativu. Puno se očekivalo od Luke Jovića, no sve je izglednije da će srpski napadač napustiti Madrid.

Belgijanac Eden Hazard i Marco Asensio i dalje nisu spremni za nastup zbog nespremnosti i lakših ozljeda. ne mogu da pomognu saigračima zbog povreda.

Betis je odlillčan na startu. Dvije pobjede, tri postignuta pogotka. Mreža Claudia Brava, ljetošnjeg pojačanja iz Mančester Cityja još se nije zatresla. Iskusni Čileanac Manuel Pelegrini, koji je svojedbno sjedio na klupi madrdskog Reala razdrmao je učmalost na Benito Vilamarinu .