Zidane odlučio što će s Jovićem

Primera 23. ruj 202012:55 > 12:59
Francois Nel/Getty Images

Trener madridskog Real Zinedine Zidane odlučio je da u novoj sezoni ipak računa na srpskog napadača Luku Jovića.

Iako su se u javnosti konstantno pojavljivale priče kako Jović ima želju otići negdje gdje će imati više prostora za igru, to se na kraju neće dogoditi.

Španjolski mediji javljaju kako je donesena konačna odluka od strane kluba. Luka Jović će biti dio ekipe za ovu sezonu i on neće napustiti klub do kraja prijelaznog roka. Srpski nogometaš je prošle godine stigao kao veliko pojačanje na Santiago Bernabeu. Plaćen je čak 60 milijuna eura Eintrachtu, ali se nije pokazao u dresu Reala.

Ukupno je Jović nastupio 27 puta za Kraljeve i zabio je dva gola, te je odmah proglašen za promašaj. Ipak, imat će još jednu šansu pokazati što zna i vidjet ćemo hoće li je iskoristiti.

Aitor Alcalde, Getty Images Sport

Inače, na privatnom planu mu ide puno bolje nego na poslovnom. Prije nekoliko tjedana dobio je dijete sa srpskim modelom Sofijom Milošević.

#SponzorPrenosa#DerbyBananas