Bartomeu: Neću svađu s Messijem, nisam ga mogao pustiti

Primera 20. ruj 20209:30 > 9:38
REUTERS/Albert Gea

Predsjednik Barcelone Josep Bartomeu progovorio je o cijeloj transfer sagi s Lionelom Messijem u glavnoj ulozi. #SponzorPrenosa#DerbyBananas

Bartomeu je u razgovoru za katalonsku televiziju rekao kako jednostavno nije smio pustiti sjajnog Argentica s Camp Noua.

“Neću se svađati s Messijem. On je naš kapetan i vođa momčadi. Nisam mu mogao dopustiti da napusti klub, on je najbolji igrač u povijesti nogometa i ekipa ga treba. Ako imate Messija, garantirano je da ćete biti uspješni. Vidjeli smo kako izgleda na terenu i više ne razmišljamo o sagi. Trebamo si čestitati što smo uspjeli napraviti da ostane s nama i zbog toga kako se ponaša zadnjih dana. Najbolji igrač svijeta bi trebao ostati kod nas”, rekao je Bartomeu pa nastavio:

Povezano

“Uprava i ja ćemo nastaviti raditi kako bismo imali najbolju moguću momčad. Nitko ne želi odustati. Klub neće stati i nastavit ćemo raditi, imamo još puno problema koje trebamo riješiti.

Messi je želio napustiti Barcelonu, ali zbog neobičnog ugovora mora ostati barem još jednu sezonu u katalonskom klubu.

#SponzorPrenosa#DerbyBananas