Rakitić: S Messijem i Suarezom nisam bio prijatelj

Primera 19. ruj 202012:31 > 12:38
Aitor Alcalde/Getty Images

U rezgovoru za 'El Desmarque' Rakitić je iskreno progovorio o odnosu s Lionelom Messijem i Luisom Suarezom, dvojicom igrača s kojima se navodno nikada nije najbolje slagao.

Nakon velikih problema u Barceloni, Ivan Rakitić odlučio se za odlazak i povratak u svoju Sevillu. Turbulentnih nekoliko mjeseci u velikom španjolskom klubu dovelo je i velikog Lea Messija na korak do odlaska iz kluba, ali on je zbog enormno velike klauzule bio primoran ostati u kubu još ovu sezonu.

Rakitić je odmah preuzeo kapetansku traku u Sevilli i za ‘El Desmarque’ iskreno progovorio o nekim stvarima iz Barcelone.

“Rekao sam svoju stranu. S njima nikad nisam imao bliski prijateljski odnos, ali vjerujem da je to jako teško u grupi od 23 ili 24 igrača. Moji najbliskiji prijatelji bili su Andres Iniesta, Ter Stegen, Boateng i Junior Firpo”, rekao je Rakitić, pa nastavio:

“Ali jako poštujem i Messija i Suareza, bili su mi suigrači šest godina i jako su važni igrači. Na terenu smo jako dobro funkcionirali i jako ih poštujem. Tijekom ‘lockdowna’ u vrijeme korone svi smo bili jako bliski, gotovo pa susjedi. Zahvalan sam im na tome kako su me tretirali tijekom godina.”

Zanimljive izjave Rakitića kojem sada slijede nova dokazivanja u klubu koji ga je lansirao među zvijezde…

#SponzorPrenosa#DerbyBananas