Memphis Depay dogovorio sve s Barcelonom!

Primera 15. ruj 20208:23 > 8:25
Clive Rose/Getty Images

Barca će odmah platiti 25 milijuna eura, dok će pet milijuna platiti iduće sezone. Također, francuski klub će kroz razne bonuse inkasirati još oko dva milijuna eura. #SponzorPrenosa #DerbyBananas DERBY BANANAS

Iako mediji već nekoliko dana pišu o mogućem transferu Memphisa Depayja u Barcelonu, čini se da je stigla prva prava potvrda.

Naime, talijanski novinari Fabrizio Romano u kasnim noćnim satima napisao je kako su Barcelona i nizozemski napadač dogovorili sve uvjete, te kako se čeka samo pristanak Lyona.

Jasno je kako je Depay postao nova meta dolaskom njegova sunarodnjaka Ronalda Koemana na mjesto trenera, a Depay bi s Barcelonom trebao potpisati ugovor do ljeta 2024. godine, dok će Lyon od transfera zaraditi ukupno 32 milijuna eura.

Transfer bi trebao biti potvrđen u nadolazećim danima i očekuje se da Depay čak do kraja ovog tjedna bude predstavljen na Camp Nou kao novo pojačanje Barcelone.