Koeman želi četiri igrača! Pred upravu je stavio popis

Primera 11. ruj 202015:26 > 15:33
(Photo by Dean Mouhtaropoulos/Getty Images)

Španjolska Primera počinje već ovog vikenda, ali još mjesec dana klubovi imaju za dovođenje igrača

Novi trener Katalonaca Ronald Koeman će, prema pisanju Marce, inzistirati na dovođenju četvorice igrača.

Prva meta je krilni napadač Lyona Memphis Depay, zatim njegovi sunarodnjaci Georginio Wijnaldum iz Liverpoola, te stoper Stefan de Vrij iz Intera, kao i još jedan defanzivac Eric Garcia iz Manchester Cityja.

sportklub

Depay i Wijnaldum se već neko vrijeme povezuju s Barcelonom i ulaze u posljednju godinu ugovora i vrlo je moguće da ih klubovi prodaju u Kataloniju. I mladi Garcia bi trebao biti na prodaju zbog slične situacije, a dolazak De Vrija iz Intera nije baš najrealniji u ovom trenutku.

Za sada je došao samo Miralem Pjanić u zamjenu za Arthura, dok je otišao Ivan Rakitić. Na popisu Barcelone sada je čak 37 igrača, no očekuje se da klub proda veći broj igrača do početka sezone.

#SponzorPrijenosa#DerbyBananas