Legenda Reala: Messi zbog oca nema izbora i mora ostati

Primera 8. ruj 20201:15 > 1:18
Manu Fernandez/Pool via Getty Images

Legenda madridskog Reala Hugo Sanchez smatra da krivicu i odgovornost za cjelokupnu situaciju s Lionelom Messijem i Barcelonom snosi otac čuvenog Argentinca, koji je istovremeno i njegov menadžer – Jorge. #SponzorPrijenosa #DerbyBananas

Meksikanac vjeruje da Messijev otac i njegovi odvjetnici nisu dobro procijenili situaciju.

„Zbog toga Messi sada nema drugog izbora nego ostati u Barceloni. Oni su morali obavijestiti klub o njegovoj namjeri za odlazak prije isteka roka dogovorenog u ugovoru“, istaknuo je Sanchez i dodao:

„S obzirom na to da nijedan klub u krizi izazvanoj koronavirusom ne može platiti 700 milijuna eura za jednog igrača, pokušaj jednostranog prekida ugovora tako kasno bio je greška. To je oslabilo Messijevu, a ojačalo poziciju kluba“.

Povezano

Sanchez je s Realom osvojio pet titula prvaka Španjolske, a boje tog kluba branio je od 1985. do 1992. godine.

#SponzorPrijenosa #DerbyBananas