Razočaran: Iako ostaje, Messija nitko nije podržao!

Primera 6. ruj 20209:27 > 9:30
Getty Images/Alex Caparros

Nova sezona nije ni počela, a Barcelonu već potresaju novi nemiri #SponzorPrijenosa #DerbyBananas

Španjolski mediji zapazili su da se nitko od Messijevih suigrača nije oglasio nakon što je Argentinac odlučio ostati u Barceloni još jednu sezonu.

Još krajem kolovoza Argentinac je nakon katastrofalne sezone Barce, u kojoj nije osvojeni ni jedan trofej te koja je okončana porazom 8:2 od Bayerna u četvrtfinalu Lige prvaka, od klupske uprave zatražio raskid ugovora.

Klub to nije dopustio, htio je da za Messija netko plati 700 milijuna eura što je zaista nerealna cifra i na kraju će Messi i iduće sezone nositi dres Barcelone.

Španjolska radio postaja ElTransistor otkriva da u svlačionici postoji raskol jer se suigrači nisu oglasili i na društvenim mrežama radovali Messijevom ostanku te da je to jako povrijedilo Argentinca koji je očekivao njihovu podršku i kojeg je jedino podržao Luis Suarez koji će u ovom prijelaznom roku vjerojatno napustiti Barcelonu i otići u Juventus.