Messi: Uprava kluba na čelu s Bartomeuom je katastrofa

Primera 4. ruj 202018:28 > 18:33
Getty Images/Alex Caparros

Argentinac se ipak odlučio na ostanak na Camp Nou, nije htio biti uključen u sudske parnice s katalonskim klubom #SponzorPrijenosa #DerbyBananas

Na radost svih navijača Barcelone, Lionel Messi je objavio cijelom svijetu kako će ipak ostati u Barceloni. Tako smo, nakon više od tjedan dana trakavice na Camp Nou dobili konačni epilog.

Problematična je bila ta klauzula od 700 milijuna eura jer se Barceloni ne bi svidjelo da njihov najbolji igrač bez odštete, ali na kraju su ipak dogovorili sve uvjete.

‘Nikad ne bih išao protiv Barcelone jer je to klub koji volim i koji mi je pružio sve otkako sam stigao, to je klub mog života. Hoću nastaviti karijeru u Barçi i moj se stav neće promijeniti iako sam želio otići’ – rekao je Messi pa nastavio:

‘Nisam želio biti uključen u bilo kakve sudske parnice s Barcom i zato ostajem. No, i dalje tvrdim da je uprava kluba na čelu s predsjednikom Bartomeuom katastrofa’ – rekao je.

#SponzorPrijenosa #DerbyBananas