Pep nagovarao Messija da ostane u Barci!?

Primera 1. ruj 202016:24 > 16:28
David Ramos / Stringer

Prema pisanju španjolskih medija, menadžer Manchester Cityja je proteklo vrijeme boravio u Barceloni i u nekoliko navrata je razgovarao s Lionelom Messijem. #Sponzorprijenosa #DerbyBananas

Pep i njegov City smatraju se glavnim kandidatom za dovođenje Messija nakon što je Argentinac poslije 20 godina odlučio napustiti Barcelonu.

Povezano

Stoga su mnogi bili uvjerenja da je Pep u Barceloni, tijekom nekoliko sastanaka s Messijem, od Argentinca tražio da ostane pri svom i da dođe kod njega u Manchester.

Međutim, sada su objavljeni detalji razgovora i Pep je navodno Messiju konstantno ponavljao da je najbolje da ostane član Barcelone. Zašto mu je to govorio, još uvijek se ne zna. U međuvremenu je City njegovom ocu Jorgeu Messiju poručio da je jedini način da engleski klub dovede Lionela taj da se transfer realizira bez ikakve odštete.

City bi priuštio Messiju sve želje ako uspije postati slobodan igrač, premda Argentinac ima ugovor s Barcelonom do ljeta 2021. godine i može otići samo ako netko uplati 700 milijuna eura odštetne klauzule.