City hoće i Messija i odabir sljedećeg mu kluba

Primera 26. kol 202016:42 > 16:44
David Ramos / Staff

Zanimljiv plan ima Manchester City za čudesnog Argentinca

Manchester City je krenuo po Lionela Messija koji je tražio od Barcelone raskid suradnje.

Messi je razočaran čelnicima kluba i želi napustiti Camp Nou gdje je proveo cijelu dosadašnju karijeru. On je jučer poslao dopis u prostorije kluba gdje traži prekid suradnje ili razumnu cifru za njegovu prodaju.

Odmah nakon toga Messi se počeo povezivati s Manchester Cityjem koji očito ima način da dovede Argentinca. Također, u prilog im ide i činjenica da Messi želi nastaviti suradnju s Pepom Guardiolom.

ESPN piše da u Manchester Cityju razmišljaju o tome da Messiju ponude trogodišnji ugovor, ali uz klauzulu da nakon isteka ugovora on ostaje u City grupaciji, ali da u tom slučaju seli u MLS i New York City.

Messi bi tako proveo tri sezone na Etihadu, a zatim bi zaigrao u New York Cityju što bi za taj klub bila velika stvar. No, još uvijek se ne zna kakve uvjete će postaviti Messi koji čeka prvo rasplet situacije s Barcelonom.

Alex Livesey/Getty Images