Neka nova Barca: Koeman otpisao trojicu prvotimaca!

Primera 21. kol 202016:25 > 16:28
Denis Doyle/Getty Images

Barcelona je nakon poniženja u sudaru sa Bayernom ekspresno reagiralai pronašla novog trenera - Ronalda Koemana. No čini se da prave promjene tek slijede jer Nizozemac planira preokrenuti svlačionicu naglavce. #SpoonzorPrijenosa #DerbyBananas

Katalonski klub ovog ljeta planira prodati nekoliko iskusnih igrača, redom zvijezda momčadi, a sve kako bi se otvorio prostor za stvaranje neke nove Barcelone.

Navodno Ronald Koeman podržava plan kluba da proda Luisa Suareza, Sergija Busquetsa i Jordija Albu, ali želi da Gerard Pique ostane na Nou Campu.

Katalonski div također mora drastično smanjiti potrošnju novca na plaće igrača, a treba raumišljati i o pomlađivanju momčadi. A ukoliko proda gore navedenu trojicu, bit će na pravom putu kod obje stavke.

Treba međutim podsjetiti da su se ranije pojavile informacije da gore spomenuta trojica, uz Sergija Roberta, žele ostati na Nou Campu bez obzira na planove uprave kluba…