Navijači pokušali napasti Setiena

Primera 15. kol 20209:35 > 9:40
Getty Images/Eric Alonso

Ne stišavaju se reakcije nakon sramotnog poraza Barcelone od Bayerna u četvrtfinalu Lige prvaka #Sponzorprijenosa#DerbyBananas

Španjolski mediji objavili su danas da je grupa navijača Barcelone bila sinoć u Lisabonu, te da su ispred stadiona pratili utakmicu svog kluba. Oni su nakon dvoboja sačekali igrače i trenera da krenu prema autobusu, a onda su krenule uvrede.

AS piše da je ova grupa navijača svojim igračima skandirala kako su bezobrazni, te da su sramota za klub, ali kaos je nastao kada su se pojavili Quique Setien i njegovi pomoćnici.

Povezano

Navodno, tada su se navijači pokušali fizički obračunati sa Setienom i njegovim pomoćnicima, ali brza reakcija osiguranja je to spriječila. Na kraju, posljednji iz tunela su izašli mladi igrači ovog tima Ansu Fati i Riqui Puig koji su jedini dobili aplauzi od spomenute grupe navijača Barcelone.