Kakav posao: Grbić u Atletico Madrid za 6 milijuna eura

Primera 12. kol 202019:34 > 19:38
sportklub

Grbić će ipak braniti protiv bečkog Rapida #Sponzorprijenosa #DerbyBananas

Ivo Grbić (24) novi je član Atletico Madrida! Da, dobro ste pročitali, Lokomotiva je upravo odradila najveći transfer u svojoj povijesti, svog vratara prodala jednom od najvećih klubova Europe. Zagrebački prvoligaš s Kajzerice za svog će vratara dobiti oko 4 milijuna eura, ali taj bi posao s raznim bonusima mogao ‘lokosima’ donijeti i do 6 milijuna eura – donose 24 sata.

Pregovori španjolskog i hrvatskog kluba trajali su nekoliko dana, a Grbić je već potpisao četverogodišnji ugovor s Atleticom. No, Lokomotiva je uspjela, uz sjajan posao, dogovoriti još nekoliko sjajnih stvari, pa će Grbić braniti barem dvije europske utakmice za ‘lokose’, pa tek onda krenuti put Madrida. Istina, Grbić još nije odradio liječnički pregled s Atleticom, pa će potpisani ‘transfer agreement’ postati važeći tek kada hrvatski vratar prođe sve liječničke preglede.

#Sponzorprijenosa #DerbyBananas