Casillas: Bilo je ružnih riječi, ali Real je moj dom

Maja Hitij/Bongarts/Getty Images

Legendarni Iker Casillas potvrdio je pisanja španjolskih medija da bi se mogao vratiti u Real Madrid, gdje bi obavljao funkciju savjetnika predsjednika kluba Florentina Pereza. #Sponzorprijenosa #DerbyBananas

Casillas je početkom kolovoza službeno priopćio da je završio igračku karijeru. Neposredno prije toga, objavljene su informacije da bi se mogao vratiti u kraljevski klub.

“Ništa još nije konačno, ali nadam se da ću se vratiti u Real”, rekao je Iker.

Povezano

“Moj odlazak iz kluba je bio traumatičan, ali to je moj dom. Bilo je to poput razvoda, neke ružne riječi su izgovorene, ali vrijeme prolazi i sve se smiruje. Moj odnos s Florentinom je dobar. Kad se vratim u Madrid razgovarat ćemo”.

Prethodno se legendarni golman planirao kandidirati za mjesto predsjednika Španjolskog nogometnog saveza.

“Zamalo sam se kandidirao, ali sam odustao iz političkih razloga. Ne bismo imali jednake šanse, zato sam se odlučio povući”, objasnio je Casillas.