Rakitića osobno pozvao trener engleskog velikana

Primera 4. kol 202012:42 > 12:44
Alex Caparros

Velike su šanse da će Ivan Rakitić ovog ljeta napustiti Barcelonu, u kojoj više nije nezamjenjiv član prve postave. #SponzorPrijenosa #DerbyBananas

Mediji najviše pišu o njegovom povratku u Sevillu, međutim sada su se pojavile informacije da bi Rakitić mogao u Arsenal.

Francuski Le10Sport tvrdi da je trener Arsenala Mikel Arteta osobno kontaktirao Ivana Rakitića kako bi ga pokušao uvjeriti da dođe na Emirates.

Kako Arsenal vjerojatno neće biti u mogućnosti realizirati trajni transfer Danija Ceballosa iz Reala, Arteta želi drugog veznjaka, po mogućnosti iskusnog, koji će praviti društvo Granitu Xhaki u srcu veznog reda. Tu se u priču uklapa Ivan Rakitić.

Problem za Arsenal je taj da je Rakitić navodno poručio Arteti da Engleska za njega nije prioritet i da bi više volio ostati u Španjolskoj ili otići u Italiju.