Budimir ostaje u La Ligi putem Ronaldovog kluba?

Primera 2. kol 202020:44 > 20:47
(Photo by Alex Caparros/Getty Images)

Ante Budimir završio je sezonu u La Ligi s impresivnom statistikom, no obzirom da je Mallorca ispala u drugu ligu postavlja se pitanje što će biti s nastavkom karijere hrvatskog napadača. #SponzorPrijenosa #DerbyBananas

Ante Budimir nedavno je završenu sezonu Primere zaključio s trinaest pogodaka u 35 nastupa što je svakako kvalitetna statistika obzirom da je nastupao za klub koji se borio za opstanak, a u konačnici je ispao u Segundu.

Interes za 29-godišnjeg napadača postoji, a španjolski mediji otvorili su priču kako je zainteresiran Valladolid čiji je vlasnik proslavljeni Brazilac Luis Nazario, odnosno Ronaldo. Obzirom na izvrsnu sezonu koju je ostavio iza sebe, Budimirova cijena neće biti mala, spominje se iznos od 15 milijuna eura, a to je novac koji život znači za Mallorcu. Klub će iduće sezone proći kroz financijski neisplativu, ali izuzetno zahtjevnu Segundu stoga je prodaja hrvatskog napadača velika prilika da se ostvari ključna zarada.

Budimirov ugovor s Mallorcom istječe posljednjeg dana lipnja 2023. godine.

#SponzorPrijenosa #DerbyBananas