Panika u Barceloni: Messi kupuje kuću u Milanu!

Primera 24. srp 202012:49 > 12:56
David Ramos / Staff

Kako se bliži kraj nogometne sezone, tako se aktualiziraju priče o odlasku argentinskog nogometaša Lionela Messija iz Barcelone. #SponzorPrijenosa #DerbyBananas

Messi uvijek govori kakonema namjeru napustiti klub u kojem je proveo cijelu karijeru, ali svake se godine povezuje s raznim klubovima, a u posljednje vrijeme često ga se povezivalo s Interom.

Talijanski mediji sada su ponovo aktivirali cijelu priču, nakon što su saznali da njegov otac kupuje kuću u Milanu, u gradu odakle je Inter, klub koji je zainteresiran za Messija.

Ne zna se točno razlog zbog kojeg Messi kupuje kuću, ali pretpostavlja se zbog poreza, budući da od 2017. godine u Italiji postoji zakon koji bogate strance oslobađa mnogih poreza ako odluče živjeti u toj zemlji na Apeninima.

#SponzorPrijenosa #DerbyBananas