Barca pronašla privremenog trenera do dolaska Xavija

Primera 22. srp 20208:35 > 8:37
Getty Images

L'Equipe tvrdi da je legendarni francuski nogometaš i još jedan bivši član Barce prihvatio posao privremenog trenera #SponzorPrijenosa #DerbyBananas

Iako je Quique Setien preživio krizni sastanak održan prije dva dana na Camp Nou, uprava katalonskog kluba navodno je već odlučila uručiti mu otkaz po završetku natjecanja u Ligi prvaka.

(Photo by Matthias Hangst/Bongarts/Getty Images)

Već se špekulira i imenima koja bi ga mogla naslijediti, a zna se da je glavna želja Katalonaca njihov bivši igrač Xavi.

Ipak, kako je aktualni trener Al Sadda rekao kako ne dolazi prije ljeta 2021. godine, Katalonci su u potrazi za trenerom koji je spreman prihvatiti posao na jednu sezonu.

L’Equipe tvrdi da je legendarni francuski nogometaš i još jedan bivši član Barce Laurent Blanc prihvatio poziv privremenog trenera Barcelone u narednoj sezoni, a nakon njega će ekipu preuzeti Xavi.

Blanc je već četiri godine bez posla. U karijeri je vodio Bordeaux, reprezentaciju Francuske i PSG, a treba istaknuti da je osvojio četiri titule prvaka Francuske, tri sa PSG-om i jednu s Bordeauxom.
Kao nogometaš je nosio dres Barcelone u sezoni 1996/97.