Za čitatelje Marce nema dileme oko najgoreg pojačanja

Primera 20. srp 202017:29 > 17:34
Gonzalo Arroyo Moreno, Getty Images Sport

Poznati španjolski list "Marca" proveo je interesantnu anketu za navijače, a kao rezultat jednog dijela te ankete pojavilo se i ime srpskog napadača Luke Jovića. #SponzorPrijenosa #DerbyBananas

Francois Nel/Getty Images

Naime, Luka Jović je prema glasovima navijača najgore pojačanje nekog kluba u La Ligi u protekloj sezoni. On je “pobedio” Edena Hazarda i Antoinea Griezmanna.

Jović je odnio 30 posto glasova, a Hazard i Griezmann su imali po 19 posto.

Reprezentativac Srbije stigao je prošlog ljeta na Santiago Bernabeu za 60 milijuna iz Eintrachta.

Za Kraljevski klub odigrao je ukupno 25 utakmica, najčešće ulazeći sa klupe, i zabilježio po dva gola i asistencije.

Interes za njega pokazali su i Leicester, Napoli i Milan. Kakav će biti epilog cijele priče, ostaje za vidjeti tijekom ovog prijelaznog roka.

Za najbolje pojačanje u La Ligi prošle sezone izglasan je Lukas Ocampos. Sevillin nogometaš osvojio je 39 posto glasova.

#SponzorPrijenosa #DerbyBananas