Primera 20. srp 20209:24 > 9:31

Leganes je ispao iz Primere nakon remija protiv Real Madrida 2:2 #SponzorPrijenosa #DerbyBananas

Časno je pao Leganes u borbi za ostanak u Primeri u nedjelju navečer. Dočekali su madridski Real koji je kolo ranije osigurao 34. naslov prvaka i nadali se da bi mogli nešto ušićariti na njihovu emocionalnu ispuhanost. I nisu bili daleko.

Naime, Leganes, iako je dva puta gubio, dva puta se i vraćao. Doduše, za spas im je trebala pobjeda i to da Celta protiv Espanyola ne uzem više od boda.

#SponzorPrijenosa #DerbyBananas

Celta je odigrala bez golova, ali Leganes nije uspio potpuno okrenuti Real i slaviti u zadnjim minutama, a mnogi će reći da su oštećeni za jedanaesterac devet minuta prije kraja pri rezultatu 2:2 kad je u svom kaznenom prostoru Luka Jović igrao rukom. VAR je gledao situaciju, ali presudio u korist Reala i tako je Leganes završio svoju prvoligašku priču na barem jednu sezonu.