ANKETA: Krizni sastanak-Setien već danas postaje bivši?

Primera 17. srp 202014:08 > 14:13
Getty Images/Alex Caparros

Nakon što su ostali bez naslova španjolskog prvaka, Barcelona bi i prije kraja sezone mogla dati otkaz aktualnom treneru Quiqueu Setienu #SponzorPrijenosa #DerbyBananas

U Barceloni je danas sastanak između predsjednika kluba Josepa Marije Bartomeua i Quiquea Setiena i navodno će prvi čovjek kluba na istom zahvaliti Setienu za dosad učinjeno i poželjeti mu sreću u nastavku trenerske karijere.

Kako sada stvari stoje, Setien u kolovozuneće voditi Barcelonu u revanšu osmine finala Lige prvaka protiv Napolija, nakon što je prvi dvoboj završen rezultatom 1:1.

Što se tiče novog trenera Barcelone, to bi mogao biti Xavi, iako je on sam rekao kako neće na klupi prije 2021., a spominje se i Ronald Koeman kao i još nekoliko trenera..

Inače, nedjeljno gostovanje kod Alavesa možda bude i oproštajna utakmica Setiena, ali i to je sada upitno.