Madriđani na ulicama proslavili naslov prvaka

Primera 17. srp 20208:44 > 8:48
(Photo by Denis Doyle/Getty Images)

Usprkos pandemiji koronavirusa i restriktivnim mjerama posvuda po svijetu, navijači Kraljevskog kluba nisu propustili propisno proslaviti naslov prvaka.

Real Madrid ponovno je prvak Španjolske. Kraljevi su po prvi put nakon 2017. godine podignuli pehar namijenjen najboljoj momčadi La Lige, a to im je tek drugi naslov u posljednjih 10 sezona (prethodno su još slavili 2012. godine u posljednjem desetljeću).

Službeno su okrunjeni sinoć pobjedom nad Villarrealom, dok je njihov najveći rival Barcelona na domaćem terenu poražen od Osasune.

Već tijekom utakmice španjolskom prijestolnicom je zavladalo ludilo, a ono se samo intenziviralo nakon 90. minute. Madridom su se počele voziti kolone vozila ukrašene španjolskim zastavama i grbom Reala, a navijači su pjevala ‘Živjela Španjolska, živio Madrid!’