Curtois i Modrić doveli Real na pobjedu od naslova!

Primera 13. srp 202023:48 > 23:56
Fran Santiago, Getty Images Sport

Nogometaši Real Madrida pobijedili (2:1) su Granadu na gostovanju u posljednoj utakmici 36. kola La Lige i napravili ogroman korak ka osvajanju titule. #SponzorDerbyBanana

Ekipa Zinedina Zidana dva kola prije kraja ima 83 boda, četiri više od Barcelone, i ukoliko u sljedećem susretu na svom stadionu pobijedi Villarreal, osvojit će pehar, prvi nakon 2017. godine i 34. u povijesti.

Kraljevski klub nije blistao, pogotovo ne u drugom poluvremenu, a na kraju je imao i mnogo sreće s obzirom na to da je Granada imala nekoliko sjajnih prilika doći barem do boda.

Vratar Curtois imao je važnu ulogu u očuvanju troboda u završnici utakmice, a odličnu partiju prezentirao je i Luka Modrić, koji je u postavi bio od prve do posljednje sekunde utakmice.

Пласман обезедио SofaScore LiveScore

Real je u utakmicu krenuo silovito, već nakon 16 minuta vodio je s 2:0 (Mendy 10., Benzema 16.) i činilo se da će do kraja napuniti mrežu 10. momčadi prvenstva.

Ipak, to je bilo sve od golova u prvom dijelu, a početkom drugog, domaćin je čak i smanjio preko Darwina Machisa u 50. minuti.

Do kraja je madridski klub igrao dosta oprezno, no to nije značilo da je prošao bez ozbiljnih opasnosti pred svojim vratima.