Danas na SK: Real pred velikim ispitom, United lovi LP

Primera 13. srp 20209:12 > 9:16
Denis Doyle/Getty Images

Danas na Sport Klub Televiziji - Real Madrid nastavlja lov na naslov prvaka, a Manchester United na najelitnije europsk onatjecanje #SponzorDerbyBanana

Susret dana možete gledati na Sport Klubu 1 u 22 sata. Real Madrid večeras praktički može riješiti pitanje naslova prvaka, no čeka ih nimalo lak posao.

Granada je 10. na tablici, a u posljednja tri kola su u pozitivnom nizu s dvije pobjede i remijem. Bod su osvojili protiv Valencije, a tri boda na gostovanju kod Sociedada. Real će morati istrčati bez ozlijeđenog Marcela, dok Granadi fale četvorica, uključujući Gonalonsa i Lozana. Ususret posljednja tri kola lige, treba istaknuti kako su Kraljevima potrebna još samo 5 za osvajanje naslova, tako da ni negativan rezultat večeras ne bi značio katastrofu. Još ih čekaju utakmice protiv Villarreala i Leganesa.

U 19:30 vodit će se velika bitka za europske pozicije. Petoplasirani Villarreal kod kuće će dočekati Real Sociedad. Žuta podmornica s 57 bodova je sigurna na petom mjestu, dok se Sociedad nalazi na osmom mjestu, sedmoplairani Getafe ima jednak broj bodova kao i oni ali se zbog bolje gol razlike nalaze na sedmom mjestu koje vodi u kvalifikacije za EL, a dostižno im je i šesto mjesto, koje drži Getafe s 53 boda. Susret pratite na Sport Klubu 3.

Istovremeno će u Alavesu domaćin protiv Getafea očajnički tražiti pozitivan rezultat kako bi ostao izvan crvene zone. Alaves je 17. s 35 bodova, 18 Leganes koji prema sadašnjoj projekciji ispada iz lige je 3 boda ispod njih.

Manchester United protiv Southamptona će pokušati nastaviti fantastičnu formu u kojoj igraju u posljednja tri tjedna. Crveni vragovi nalaze se na petom mjestu, a od četvrtog koje vodi u Ligu prvaka udaljeni su samo jedan bod. Getafe jasno, i iduće sezone želi pokazati čari svog nogometa u Europi, a zasad drže šesto mjesto i Europsku ligu. Susret pratite na Sport Klubu 2 u 21 sat.

#SponzorDerbyBanana