Nastavlja se agonija Sociedada, poraz i od Granade

Primera 10. srp 202021:31 > 21:41
Fran Santiago/Getty Images

Momčad Real Sociedada gotovo je neprepoznatljiva poslije pauze uslijed pandemije koronavirusa. Samo jedna pobjeda u posljednjih osam susreta i čak pet poraza. #SponzorDerbyBanana

Kao i u svim prethodnim susretima i sada je ekipa iz San Sebastijana primila prva gol. Puertas je u 21. minuti doveo goste u vodstvo. Ove sezone sjajni Soldado u 43. minuti duplirao je prednost i Granada je na poluvrijeme otišla s dva gola prednosti.

U drugom poluvremenu druga priča. Merino već u 47. minuti postiže gol i vraća domaćina u život. Borio se Sociedad i u 83. minuti uspio se potpuno vratiti. Oyarzabal je bio strijelac za 2:2.

Međutim, u 88. minutu Duarte postiže pobjedonosni gol za Granadu za nova tri boda.

Granada je deveta sa 50 bodova i za Sociedadom, koji drži sedmo mjesto, posljednje koje vodi u Europu, zaostaje samo bod.