Budimir i društvo do važna tri boda u borbi za ostanak!

Primera 9. srp 202022:02 > 22:04
Alex Caparros/Getty Images

Nogometaši Mallorce su na svom stadionu svladali Levante sa 2-0 (1-0) u dvoboju 35. kola španjolskog prvenstva i tako još uvijek zadržali izglede za opstanak u prvoligaškom društvu. #SponzorDerbyBanana

Cucho je u 40. minuti postigao vodeći pogodak glavom, a Kubo je u 84. minuti potvrdio pobjedu Mallorce.

Hrvatski napadač Ante Budimir bio je u početnoj postavi i igrao do 90. minute, a bio je i inicijator akcije za pobjednički pogodak, kad je dodavanjem petom oslobodio prostor suigračima.

U drugom dvoboju Eibar i Leganes su odigrali bez golova 0-0.

Mallorca je sa 32 boda na 18. mjestu, a za spasonosnom 17. pozicijom, koju drži Alaves s utakmicom manje, zaostaje tri boda. Levante je sa 43 boda na 12. mjestu. Eibar je 15, sa 36 bodova, a Leganes je sa 29 bodova predzadnji i ima samo teoretske izglede za spas.