Real bez Hazarda u Bilbau (Sportklub 2, 14 sati)

Primera 5. srp 202010:20 > 10:25
Eric Alonso, Getty images

Zinedine Zidane potvrdio je da neće riskirati s Edenom Hazardom protiv Athletica danas u 14 sati u sklopu La Lige. #SponzorDerbyBanana

Belgijac ima načeti gležanj i trener Reala pričekat će da se potpuno oporavi prije nego ga sljedeći put stavti u momčad. Zidane ne želi ugroziti šanse da njegov krilni igrač završi sezonu i zaigra kada to bude najviše potrebno.

Real Madrid u slučaju današnje pobjede na stadionu u Bilbau otišao bi na 7 bodova prednosti ispred Barcelone, koja večeras u 22 sata u lošoj formi i s očajnim odnosima u svlačionici ide na noge sve boljem Villarrealu.

U momčadi Reala neće biti ni Jamesa i Varanea, a ovo su (prema AS-u) igrači u konkurenciji za početnu postavu na utakmici koju od 14 sati gledajte na Sport klubu 2.

Vrataru: Courtois, Areola, Altube.
Braniči: Carvajal, Militao, Ramos, Marcelo, Mendy, Javi Hernández.
Veznjaci: Kroos, Modric, Casemiro, Valverde, Isco.
Napadači: Benzema, Bale, Lucas Vázquez, Jovic, Asensio, Brahim, Mariano, Vinicius, Rodrygo.

#SponzorDerbyBanana