04.07.2020 | 16.12 > 16:14

Zidane prekrižio dva superstara u momčadi

Real Madrid

Zinedine Zidane je čini se, definitivno prekrižio dva zvučna imena u svojoj momčadi#SponzorDerbyBanana

Marca piše kako je francuski stručnjak definitivno prekrižio dva zvučna imena koji od sljedeće sezone neće nastupati za Real Madrid. Potvrđeno je to na utakmici protiv Getafea.

James Rodríguez

Angel Martinez/Getty Images

S obzirom na novonastalu situaciju završnica sezone u Primeri se igra vrlo gustim rasporedom, dok Zidane daje priliku svim igračima, dvojica su konstantno na čekanju.

U 63. minuti utakmice protiv Getafea u igru su ušli Asensio i Rodrygo, poziconirani su na lijevo odnosno desno krilo te su Kraljvi zaigrali puno bolje.

Na tribinama stadiona Alfredo di Stefano ostali su Gareth Bale i James Rodriguez. Sjajni nogometašikoji sada nisu ni prva alternativa za Zinedinea Zidanea.
Bale i James su nakon nastavka La Lige dobili po jednu šansu od prve minute, nisu je iskoristili i Zidane je već odlučio da više na njih ne računa.