Griezmanni udarili na trenera Barcelone, Setiena!

Primera 1. srp 202021:45 > 21:52
Alex Caparros/Getty Images

Brat i otac Antoinea Griezmanna napali su Barcelonina trenera Quiquea Setiena putem društvenih mreža nakon jučerašnje utakmice Atletica i Barcelone.

Napadač, koji je u Barcu došao upravi iz Atletica za 120 milijuna eura prošle godine, prosjedio je cijelu  utakmicu, a ušao je tek u posljednjoj minuti.

Griezmann je tri od četiri posljednje utakmice započeo na klupi, tj.nije ih započeo.

– Plače mi se. Dvije minute… – žalio se brat Theo Griezmann na društvenoj mreži.

Oac Alain na Instagramu je Setiena nazvao “prolaznikom”. Trener Barcelone kazao je da smatra kako se ne bi trebao ispričati Griezmannu za uvođenje u nadoknadi.

– Nisam ga ranije uvodio da ne destabiliziram momčad – dodao je znakovito.

Upitan za komentar, trener Atletica i bivši trener Grizemanna, Diego Simeone, kazao je samo ovo:

– Nemam riječi.

Griezmann je postigao 14 golova i namjestio još četiri u 43 nastupa za Barcelonu, ali otkako je došao u nemilosti je novinara, navijača, kritičara. Gotovo je jednoglasan zaključak da se nije najbolje snašao u novom klubu.