30.06.2020 | 21.06

VIDEO Skandal u Primeri! VAR napravio kardinalnu grešku

Celta de Vigo

Utakmica Mallorce i Celte ostat će zapamćena po nepostojećem penalu koji je dosuđen za domaću momčad.

Mallorca - Celta nepostojeći penal

I pored VAR-a u španjolskoj La Ligi velik je broj sudačkih pogrešaka, ali ono što se dogodili na Mallorci je nedopustivo.

Domaćin je poveo u šestoj minuti golom Budimira s bijele točke, ali... Penala nije bilo! Domaći nogometaš Rodriguez je pao u kaznenom prostoru Celte bez ikakvog kontakta, a sudac je pokazao na penal. Suci iz VAR sobe su nekoliko minuta pregledavali snimku i svejedno su dosudili penal bez obzira što se jasno vidi da kontakta nije bilo.

Budimir je zabio, domaći su proslavili pogodak koji im je doslovno poklonjen. Nakon toga je utakmica otišla u krivom smjeru za Celtu koja u ovim trenucima vodi čak 5:1 uz dva pogotka našeg Ante Budimira.