Melo jako povrijeđen i ne želi u Juventus

Primera 28. lip 202015:42 > 15:44
Alex Caparros, Getty Images Sport

Arthur Melo i Miralem Pjanić danas će odraditi liječničke preglede nakon kojih bi trebali zamijeniti klubove - Pjanić će poći putem Barcelone, dok će Melo odjenuti dres Juventusa.

Oba veznjaka odradit će liječničke preglede u Torinu, a stručno osoblje Barce stiglo je u Italiju kako bi nadziralo testiranje Miralema Pjanića.

Klubovi se žure završiti transfer do 30. lipnja kako bi trošak tog posla ušao u tekuću financijsku godinu što bi oba kluba pomoglo u računovodstvenim poslovima.

Laurence Griffiths/Getty Images

Arthur u ovom poslu košta 70 milijuna eura, Pjanić 60 milijuna eura pa će Juventus Barceloni doplatiti još 10 milijuna eura kako bi razmjena bila potpuna.

Prema pisanju Calciomercata sve to moglo bi postati nebitno jer je Arthur izgubio živce zbog načina na koji ga je Barcelona tretirala prilikom dogovaranja ovog posla.

Brazilac je toliko povrijeđen da više uopće ne želi igrati za Barcelonu, već želi odmah otići u Juventus, prije kraja sezone. Ipak Barceloni to ne paše jer vode grčevitu bitku za naslov s Realom. Juventus je s druge strane četiri boda ispred Lazija i odlazak Pjanića ne bi im toliko poremetio planove, no BiH reprezentativac želi završiti sezonu u Torinu.