Real uz sreću i prisebnost Benzeme do tri boda

Primera 21. lip 202023:43 > 23:48
Denis Doyle/Getty Images

Real Madrid novom se pobjedom izjednačio na vrhu Primere s Barcelonom.

Prvo poluvrijeme na stadionu Real Seguros u San Sebastianu nije ponudilo previše uzbuđenja, za takvo nešto ostavljen je drugi dio utakmice.

Real je poveo u 50. minuti nakon što je poslije odličnog prodora u kaznenom prostoru Sociedada srušen Junior Vinicius. Siguran realizator s bijele točke bio je Sergio Ramos. Domaćin je samo izjednačio na polovini drugog dijela utakmice, međutim gol Januzaja u 70. minuti poništen je zbog zaleđa.

Karim Benzema povećao je vodstvo Reala samo dvije minute kasnije, a konačna potvrda čekala se nakon pregleda video snimke. Mikel Merino postavio je konačnih 1:2 u 83. minuti.

Luka Modrić u igru je ušao u posljednjoj minuti zamijenivši Marcela.

Madridski sastav s nova se tri boda izjednačio na vrhu ljestvice s Barcelonom, obje ekipe imaju po 65 bodova. Momčad iz San Sebastiana nastavlja borbu za četvrtu poziciju, sada su na pet bodova zaostatka iza Seville.