Moreno: Ne smijem opet naljutiti Messija

Primera 13. lip 202016:25 > 16:32
REUTERS/Albert Gea

Trener Mallorce Vicente Moreno rekao je da je pred dvoboj sa Barcelonom pažljiviji nego što je to bio slučaj prethodni put.

Mallorca dočekuje katalonski klub od 22 sata, uz direktan prijenos na Sport Klubu 2, u prvom dvoboju poslije tromjesečne pauze zbog pandemije koronavirusa.

Najbolji igrač Barcelone postigao je hat-trick u prethodnom dvoboju dvije momčadi, u pobjedi Barcelone 5:2. Moreno je poslije te utakmice rekao da je sukob koji je imao sa Argentincem motivirao Messija da zaigra još bolje.

Ne smijem ponovo naljutiti Messija, prošli put je sve pošlo po zlu jer je postigao tri gola“, rekao je Moreno.

Barcelona je vodila 2:1 kada je Joan Sastre oštro startao nad Messijem, što je naljutilo Morena, na što je uslijedila ljutita reakcija Argentinca. Messi je potom postigao svoj drugi gol, Luis Suarez je nedugo zatim zatresao mrežu Mallorce, a Argentinac zatim kompletirao svoj hat-trick.

Bio je prekršaj, ali u to vrijeme nisam tako mislio i rekao sam sucu, a Messi to nije dobro prihvatio. Došlo je do verbalne rasprave i to je bilo to“, rekao je Moreno, „Oštra rasprava je uslijedila u tunelu u poluvremenu, kada mi je Messi rekao da će nam dati sedam golova, a isto je poručio i Suarezu. Nisu uspjeli postići sedam pogodaka, ali su mi moji igrači poslije utakmice rekli da sam odgovoran za poraz jer sam naljutio Lea. On je najbolji igrač na svijetu, pogledajte kakav karakter ima“.

Barcelona pred nastavak sezone i preostalih 11 kola ima 58 bodova na čelu ljestvice, dva više od Reala, dok je Mallorca u opasnoj zoni, na 18. mjestu sa 25 bodova.