Alavesov rani crveni pomogao Espanyolu da pobijedi

Primera 13. lip 202016:42 > 16:45
Photo by Eric Alonso/Getty Images)

U 28. kolu španjolskog prvenstva klub iz Barcelone je slavio na domaćem travnjaku

U drugoj utakmici 28. kola u nastavku španjolskog prvenstva Espanyol je kod kuće sa 2-0 pobijedio Alaves.

Espanyolu je pomoglo i to što je Alaves ostao bez prvog vratara Pachecoa koji je isključen u 14. minuti nakon prekršaja. Prvi pogodak za domaću momčad postigao je u sudačkoj nadoknadi Bernardo Espinosa, a drugi odmah na početku drugog poluvremenu u 47. minuti Wu Lei.

Espanyol je i dalje zadnje plasirani sa 23 boda koliko ima i Leganes koji večeras dočekuje Real Valladolid.

Večeras još igraju Celta Vigo i Villarreal te Mallorca koja dočekuje Barcelonu. Sutra je na rasporedu utakmica između Real Madrida i Eibara.

Na ljestvici je vodeća Barcelona sa dva boda više od drugoplasiranog Reala, a Sevilla, koja je u četvrtak sa 2-0 slavila protiv Real Betisa, na trećem je mjestu sa 50. bodova.