Barcelona dovodi strašan talent iz Brazila

Primera 4. lip 202017:02 > 17:06
Foto: Michael Regan/Getty Images

Rekonstrukcija svlačionice na Camp Nou započinje novim mladim talentiranim imenom

Ako je vjerovati španjolskim i katalonskim medijima, Barca se odlučila na angažman mladog Brazilca Gustava Maije.

Brzonogi napadač još uvijek se nije okušao u profesionalnom nogoetu, ali prema nekim izvorima radi se o vanserijskom igraču. U siječnju je napunio 19 godina, a upravu katalonskog kluba impresionirao je nastupima u omladinskim vrstama reprezentacije Karioka.

Klub s Camp Noua će za njegove usluge na račun Sao Paola morati uplatiti tri i pol milijuna eura, koliko traži njegov trenutni klub.

Sjajni 19-godišnji nogometaš bio je na radaru Liverpoola i madridskog Atletica, zbog čega je Barca odlučila ubrzati proces i završiti posao oko njegova angažiranja.

“Bilo je ponuda još, ali Barcelona ima prednost jer je uplatila već milijun eura”, otkrio je njegov agent.