Mislilo se da odlazi iz Atletica, pa nas sve prevario

Primera 3. lip 202017:58 > 18:06
Aitor Alcalde Colomer/Getty Images

Sjajni veznjak madridskog Atletica i član španjolske reprezentacije prije nekoliko dana je objavio na društvenim mrežama da će kroz par dana objaviti ime novog kluba

Sjajni veznjak madridskog Atletica je prije nekoliko dana na svojem Twitter profilu rekao da objavljuje ime novog kluba i time šokirao cijeli nogometni svijet mogućim odlaskom iz španjolske prijestolnice.

No, Španjolac je napravio dobru foru i neće napustiti Wandu Metropolitano, već je osnovao novi klub. Ime kluba glasi ‘Club Costa City’, a osnovao ga je zajedno s bratom Aaronom koji igra za Malagu.

Sjedište kluba bit će u Elcheu, klub će svoju debitantsku sezonu odraditi u najnižem rangu španjolskog nogometa, a u potpunosti je jasno kako će veznjak Atletica biti glavni sponzor.

Tako je član španjolske reprezentacije riješio neizvjesnosti cijelu nogometnu javnost, a povezivao se i s Manchester Unitedom pa ih je tako dobro nasamario.