Ter Stegen nudi Gotzea klubovima iz La Lige

Primera 1. lip 202021:02 > 21:05
Getty Images/Lars Baron

Golman Barcelone i njemačke reprezentacije Marc-Andre ter Stegen smatra da bi se vezni igrač Borusije Dortmund Mario Gotze odlično snašao u španjolskoj La Ligi.

Getty Images/Christof Koepsel

Mario je igrač koji zna sve sa loptom. Definitivno bi se uklopio u La Ligu. Ne znam da li planira nastaviti karijeru jer kada pričamo, nikad ne razgovaramo o nogometu. Za mene je važno samo jedno – da donese ispravnu odluku i da bude sretan. Gotze je pogodan izbor za mnoge klubove,” istaknuo je Ter Stegen.

Gotze je ponikao u Borusiji Dortmund, a od 2013. do 2016. bio je član Bayerna iz Minhena. U ljeto 2016. njemački veznjak vratio se u matični klub u transferu vrijednom 22 milijuna eura.

Mediji u Njemačkoj i Italiji najavljuju da bi Gotze karijeru mogao nastaviti u Milanu.