Real mijenja četvoricu za Pogbu?

Primera 28. svi 202012:22 > 12:27
Alex Livesey/Getty Images

Madridski Real pokušat će ovog ljeta dovesti Paula Pogbu.

Novca nema, barem ne u količinama na koje smo navikli, a to će biti problematično za vodeće europske klubove.

Nećemo ovdje računati na ‘naftaše’ PSG i Manchester City već na one koji ipak moraju ‘raditi’ da bi zaradili. Real Madrid i Paul Pogba očijukaju već duže vrijeme, francuski svjetski prvak nije se proslavio u svom drugom angažmanu u Manchester Unitedu, a k tome je još i prečesto ozlijeđen.

Istovremeno, United je izgubio velik novac krizom uzrokovanom pandemijom koronavirusom, ovih dana dobili su i VELIKI KREDIT kako bi financirali ljetni prijelazni rok. Mogućnost zarade na Pogbi čini se primamljivom.

Nažalost po klub s Old Trafforda, ako će se poželjeti riješiti Francuza morat će se to učiniti na drugačiji način. Naime, kako piše engleski Mirror, Real je spreman na veliku razmjenu igrača za francuskog reprezentativca. Na raspolaganju su James Rodriguez, Brahim Diaz, Lucas Vazquez i Martin Odegaard.

Naravno, pitanje je bi li jedan od ove četvorice uopće želio zamijeniti Španjolsku s kišovitom Engleskom.