Real radi iznenađujući transfer u PL?

Primera 27. svi 202022:01 > 22:08
Alexander Hassenstein/Getty Images for AUDI

Ljeto će biti vrlo zanimljivo po pitanju transfera, a u Madrid bi mogao stići zanimljivi igrač

Bliži se ljeto, ljeto koje će biti vrlo zanimljivo kad su u pitanju transferi. Ni klubovi neće nekada moći kupovati što su htjeli, a takav primjer je i Real Madrid.

Naime, Kraljevima škirpi zadnji vezni red, gdje Zinedine Zidane ima samo jednog igrača – Casemira. No, osim Brazilca, Francuz želi dovesti još jednog igrača na njegovoj poziciji.

Najveće glasine su bile oko transfera Eduarda Camavinge koji igra za Rennes, ali postavljena cijena od 75 milijuna eura je malo previše za njih. Zato su se okrenuli novoj opciji koju su pronašli u Leicesteru, točnije Nigerijcu Wilfredu Ndidiju.

Ni on ne bi bio jeftin jer mu se cijena na Transfermarktu procjenjuje na 36 milijuna eura, ali bi bio lakši zalogaj od spomenutog veznjaka Rennesa.

Ndidi je član Lisica od 2017., a ove sezone je za englesku momčad ostvario učinak od dva gola i jedne asistencije u 29 utakmica.