Velika gesta španjolskog prvoligaša za sljedeću sezonu

Primera 26. svi 202014:03 > 14:08
Getty Image

Španjolsko prvenstvo se nastavlja za nešto manje od dva tjedna, a iz Leganesa su objavili veliku vijest

La Liga bi se uskoro trebala vratiti, točnije za nešto manje od dva tjedna. Navijača naravno neće biti na tribinama, ali zato se španjolski prvoligaš Leganes dosjetio jedne zamisao.

Naime, iz kluba su poručili kako će vlasnicima godišnjih ulaznica iste besplatno produljiti za iduću sezonu, čime su zaista pokazali velikodušnost.

‘Svjesni teške društvene i ekonomske situacije u kojima se naša zajednica našla želimo na ovaj način barem malo olakšati našim navijačima teške dane u kojima su se našli’ – poručeno je iz kluba.

Gledatelja vjerojatno neće biti ni početkom sezone ,pa su ovim potezom barem malo htjeli olakšati svojim navijačima.