Veoma ambicioznu strategiju u predstojećem prijelaznom roku ima Atletico Madrid.

Nelson Semedo

David Ramos/Getty Images

Uskoro nam se vraća i španjolska La Liga, povratak bi trebao biti 12. lipnja, ali zato priče o mnogobrojnim transferima nisu stale, posebno kod Atletica.

Poslije Jamesa Rodrigueza koji je označen kao glavna meta, Atletico je pojačao interes za igrača Barcelone Nelsona Semeda. Iako su puni na desnom beku, imaju viceprvaka svijeta Šima Vrsaljka i Kierana Trippiera, Dijego Simeone nije najzadovoljniji njihovim učinkom i želio bi pojačanje na tom mjestu.

Semedo je došao u Barcelonu iz Benfice prije tri godine za 35 milijuna evra, ali se nije nametnuo kao suvereni starter pored Sergija Roberta. Za Semeda je zainteresiran i Inter, koji bi u transfer uključio i veliku želju Katalonaca Lautara Martineza.