Objavljeni svi detalji Pjanićeva transfera u Barcu

Primera 18. svi 202011:51 > 11:55
Paolo Bruno, Getty Images Sport

Miralem Pjanić bi zaista mogao napustiti Juventus. Tijekom svakog prijelaznog roka spominje se njegov odlazak, ali sada je bliži nego ikad.

Nakon Ligue 1, Serije A, čini se da je Pjanićeva iduća destinacija La Liga. Bh. reprezentativac je izuzetno blizu transfera u Barcelonu.

Nedjeljno popodne je bilo poprilično burno. Katalonski Sport je objavio dogovore dva kluba. Pjanić, Mattia De Sciglio i 25 milijuna za Nelsona Semeda. Ponuda u koju je rijetko tko povjerovao je ubrzo demantirana s Apenina.

Tuttosport je jutros donio istinu o Pjanićevom transferu. Torinski list je izuzetno dobro upoznat s događanjima u Juventusu i obično zna nešto više nego ostalih.

Navodi se da dogovor između klubova postoji već neko vrijeme. Pjanić i De Sciglio na Nou Camp, Arhtur na Allianz Stadium. Obje strane su složne da je vrijednost ponuda konvertirana u novac po 60 milijuna eura.

Nogometaši Juventusa su već dali zeleno svjetlo svojim transferima i žele se priključiti Lionelu Messiju, međutim Arthur je taj koji je neodlučan. Brazilcu se ne sviđa što ga klub želi prodati nakon dvije sezone i traži vremena da razmisli o svemu.

Juventus i Barcelona su već tjednima u kontaktu. Optimistični su da razmjena igrača može proći i za sada nemaju namjeru mijenjati bačene karte na stol.