ZASTRAŠUJUĆE: Ovako će izgledati napad Reala 2021.!

Primera 18. svi 202011:25 > 11:28
Alexander Hassenstein/Bongarts/Getty Images

Real Madrid bi nakon završetka sljedeće sezone ponovno mogao iskeširati velik novac za pojačanja u svlačionici.

Ovo ljeta se očito odustaje od velikih financijskih izdataka, barem po pitanju ulaganja u igrače. Koronavirus poremetio je financijsku situaciju čak i u Kraljevskom klubu, a tu je i rekonstrukcija Santiago Bernabeua, koja će zasigurno financijski destablizirati klub.

Kako javlja AS, Real želi napraviti novi napadački trio koji bi bio strah i trepet za sve obrane, a igrali bi Hazard, Haaland i Mbappe.

Iz AS-a su uvjereni u ovaj raspleti situacije nakon što se završi iduća sezona, te smatraju da samo nova financijska kriza može zaustaviti Real da zaključi ove poslove.

Ranije je javljeno kako Mbappe neće tražiti od PSG-a da na kraju ove sezone ide u Real, što se savršeno uklapa u cijeli razvoj situacije.