Što će biti s Modrićem i Ramosom u Realu?

Primera 10. svi 202013:16 > 13:21
Denis Doyle/Getty Images

Real Madrid ima nekoliko igrača čiji ugovori ističu na kraju sezone 2020/21. Uprava "Kraljevskog kluba" mora brzo razmotriti što će napraviti po pitanju produžetka suradnje jer će u suprotnom oni kao slobodni igrači moći napustiti Real.

Među igračima kojima ugovori ističu su kapetan Sergio Ramos i najbolji igrač svijeta za 2018. godinu Luka Modrić. Tu su još Casemiro i James, a jedino je izvjesno da Real želi Brazilcu Casemiru ponuditi produžetak suradnje do 2023. godine. Pregovori su već počeli, ali su stali zbog pandemije koronavirusa.

Poseban je slučaj s Ramosom koji ima 34 godine i zbog politike kluba, Real nije u mogućnosti mu ponuditi produženje ugovora duže od jedne sezone.

Povezano

Što se tiče Modrića koji će napuniti 35 godina u rujnu, Real će prihvatiti transfer ako hrvatski nogometaš tako želi. Luki će vjerojatno ponuditi jednogodišnji ugovor, a ukoliko ga on ne prihvati slobodan je napustiti klub.

James je odavno na izlaznim vratima Reala.