Vrsaljko dobio dobre vijesti iz Madrida

Primera 10. svi 202013:26 > 13:28
Guillermo Martinez/Corbis via Getty Images

Iz Atletico Madrida stižu dobre vijesti za hrvatskog reprezentativca Šimu Vrsaljka, budući da je španjolski klub spreman prodati Engleza Kierana Trippiera (29), koji mu je konkurent na poziciji desnog braniča.

Atletico Madrid traži 23 milijuna eura za Trippiera, koliko su i platili prošlog ljeta Tottenhamu. Za Trippiera je zainteresirano nekoliko engleskih klubova a posebice Burnley, u kojem je proveo četiri sezone, objavili su britanski mediji navodeći kako je engleski reprezentativac već počeo tražiti kuću u Burnleyju.

Povezano

Trippier želi prijeći u klub koji bi mu jamčio veliku minutažu kako bi zadržao status engleskog reprezentativca, a to će mu biti teško ako ostane u Atleticu. Naime, Šime Vrsaljko se krajem siječnja vratio na teren nakon ozljede koljena i igra u odličnoj formi, te je bio jedan od ključnih igrača Atletica, koji je u osmini finala Lige prvaka eliminirao branitelja naslova Liverpool.