Suarez objasnio koliko Ter Stegen znači Kataloncima

Primera 30. tra 202016:51 > 16:59
David Ramos/Getty Images

I dalje još nije razjašnjena situacija oko pozicije ter Stegena u Barceloni

Njemački golman našao se u srcu natpisa španjolskih medija da bi uskoro mogao napustiti Barcelonu. Nijemac ima ugovor do 2022., ali ako ga vodstvo kluba misli zadržati, hoće veću plaću.

Navijači se nadaju da će klub pronaći neko rješenje kako bi ga zadrali u klubu jer je on itekako važan član katalonske momčadi. Svojim obrana je puno puta spasio klub i mnogima nije jasno kako mu nije ponuđen novi i bolji ugovor.

Alex Caparros/Getty Images

Ipak, u središtu se našao i urugvajski napadač Luis Suarez koji je jednom izjavom pokazao koliko im je važan ter Stegen.

Marc je skoro kao vezni nogometaš. Način na koji barata s loptom kada mu je u nogama je sjajan. Bez dileme je zbog toga za mene najbolji golman svijeta’ – rekao je Urugvajac.

Njemački vratar je u Barcelonu stigao 2014. za koju je upisao preko 150 nastupa.