Real daje Jovića za fantastičnog igrača Napolija

Primera 22. tra 20208:49 > 8:54
Francois Nel/Getty Images

Luka Jović ako se spominje, onda se spominje kao čovjek koji će negdje otići iz Reala na ovaj ili onaj način

Real Madrid pokušat će iskoristiti srbijanskog napadača Luku Jovića kako bi u svoje redove doveo nogometaša Napolija Fabiana Ruiza.

Jović se nije previše naigrao ove sezone u dresu Kraljeva. Zabio je samo dva gola u 15 nastupa i sve se više govori o njegovom odlasku.

Napoli je jedan od klubova koji se često spominje kao potencijalna destinacija za Jovića, a Real će ga prema tvrdnjama španjolskih medija pokušati  iskoristiti i da ga pošalje u Italiju u zamjenu za Fabiena Ruiza.

Ruiz je glavna meta Zinedinea Zidanea u ljetnom prijelaznom roku. Spreman je klub iz Napulja pustiti ga za 60 milijuna eura, a Real će sasvim sigurno morati dodati dio novca uz Jovića kako bi doveo ovog igrača.

Ruiz je i ove sezone jedan od glavnih igrača Napolija, a u dosadašnjem dijelu sezone upisao je dva gola i dvije asistencije.

Pored Real Madrida veliki interes za Ruiza pokazuje i Barcelona i bit će zanimljivo vidjeti gdje će ovaj igrač na kraju završiti.

Getty Images