Marca: Real sprema dva spektakularna transfera

Primera 13. tra 202015:36 > 15:41
Denis Doyle/Getty Images

Real Madrid će pokušati dovesti dva najbolja mlada napadača svijeta

David Ramos/Getty Images

#Sponzorprijenosa #DerbyBananas

Prema pisanju španjolske Marce, medija bliskog Realu, dva ponajbolja napadača svijeta Killian Mbappe i Erling Braut Haaland pojačat će Kraljevski klub.

Iako su klubovi u teškoj situaciji zbog pandemije koronavirusa, Madrižani ne miruju.

Tako bi Haaland trebao stići već ovog ljeta iz Borussije Dortmund za 75 milijuna eura, dok se transfer Mbappea iz PSG-a sprema na ljeto 2021. godine. Mbappeu ugovor ističe na ljeto 2022.godine i sigurno će Parižani pristati na bogatu ponudu.

Kada je Haaland u pitanju, on je u Dortmund stigao za 20 milijuna i naprosto briljirao do pauze. Otkupna klauzula mu je 75 milijuna.

(Photo by Dean Mouhtaropoulos/Bongarts/Getty Images)

Real je nakon odlaska Ronalda ostao na jednom pravom golgeteru – Karimu Benzemi. Gareth Bale je potpuno van nogometa u posljednje vrijeme, dok se poačanje vrijedno 60 milijuna eura Luka Jović nije najbolje snašao i teško da će se dugo zadržati u Realu.

Zbog toga je i jasna želja da se u sljedećem periodu angažiraju ova dva velika mlada kapitalca.