Odluka španjolske vlade sjajna za sportaše

Primera 12. tra 20208:05 > 8:12
SK

U španjolskoj Primeri dolazi do promjena

Španjolska vlada je odlučila dopustiti nogometašima Real Sociedada početak treninga.

Bolje rečeno vlada je odobrila povratak na posao ljudi čija grana nema esencijalne važnosti. Samim time iz ovog kluba su shvatili da se to odnosi i na njih.

Ono što je jasno, i dalje će postojati distanca među igračima i neće biti grupnog treninga.

‘Sad kad je vlada odobrila povratak na posao neesencijalnim radnicima, igrači prve momčadi imat će opciju da nastave s individualnim treninzima na Zubieti od utorka sljedećeg tjedna’, objavio je klub u priopćenju.

‘Ni u kojem slučaju treninzi se neće održavati u skupinama. Bit će obavezni, kao i do sada, ali igrači mogu odlučiti hoće li trenirati kod kuće ili na Zubieti. Ako žele trenirati na Zubieti, slijedit ćemo propisane protokole koji potpuno slijede sigurnosne mjere. Zato će se treninzi održavati individualno prema rasporedu’, javljaju iz Sociedada.

David Ramos, Getty Images